O Stone Garden

Centrum kamienia Stone Garden znajduje się w miejscowości Źródła przy głównej drodze nr 94 pomiędzy miejscowościami Wrocław i Środa Śląska w województwie dolnośląskim.

Pomysł narodził się dzięki fascynacji kamieniem zarówno dekoracyjnym jak i ogrodowym oraz na postawie własnych doświadczeń przy urządzaniu swojego ogrodu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszego rynku i klientów postanowiliśmy stworzyć takie centrum kamienia właśnie w tym miejscu i czasie.

Naszym celem jest stworzenie w jednym miejscu kompleksowej i bogatej oferty pozwalającej od początku do końca wyposażyć zarówno swój ogród, mieszkanie i całą posesję.

W naszej ofercie znajdują się kamienie ogrodowe i dekoracyjne ( grysy, bryły i monoility, otoczaki, łupki, gnejsy), kamienie budowlane ( kostka granitowa, palisady, obrzeża granitowe, płytki granitowe, piasek), rośliny, drzewa i krzewy owocowe, ziemia, kora, kwity, nasiona, gabiony, akcesoria ogrodowe, fontanny, ozdoby ogrodowe i wiele innych produktów.

Kamień, który posiadamy w swojej ofercie pochodzi z najlepszych polskich kopalni, często z tych małych, ale wydobywających nietypowe kamienie. Oferta krajowa jest wzbogacona o kamień z wielu krajów Europy, a nawet Świata: Włochy, Belgia, Grecja, Macedonia, Niemcy, Ukraina, Afryka.

Posiadamy własną bazę transportową i korzystamy również z firm spedycyjnych i kurierskich, dzięki czemu możemy dostarczyć nasz towar w każde miejsce wskazane przez klienta.

Najważniejszy jest dla nas klient – dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Fachowe doradztwo i kompleksowa obsługa jest naszą dewizą.

Stone Garden Stone Garden