TOWAR DO KUPIENIA NA WWW.STONESGARDEN.PL

Kamień Antyczny Wyżłobienia Ozdoba HIT Dekoracja

39,99 zł
Brutto

Przedmiotem aukcji jest:

Kamień ozdobny TRAVERTINO ROSA ANTICATO

Przepiękny kamień z naturalnie wyżłobionymi kanałami. Idealny jako dekoracja w domu. Terrarium i akwarium jako kryjówka dla małych mieszkańców. Sprawdzi się również jako ozdoba w każdym ogrodzie.

Waga: ± 13,30 KG

Typ: bryła

Barwa: piaskowa

Wymiary: ± 250x250x250 mm

Każdy kamień ma swój unikalny rozmiar i wagę.

Zdjęcie podglądowe, zastrzegamy sobie możliwość wysyłki kamienia z innym wzorem.

POTRZEBUJESZ KAMIEŃ W KONKRETNEJ WADZE?

NAPISZ DO NAS!

Zdjęcia podglądowe:

W naszej ofercie znajdują się kamienie ogrodowe i dekoracyjne ( grysy, bryły i monoility, otoczaki, łupki, gnejsy), kamienie budowlane ( kostka granitowa, palisady, obrzeża granitowe, płytki granitowe, piasek), rośliny, drzewa i krzewy owocowe, ziemia, kora, kwity, nasiona, gabiony, akcesoria ogrodowe, fontanny, ozdoby ogrodowe i wiele innych produktów.

Kamień, który posiadamy w swojej ofercie pochodzi z najlepszych polskich kopalni, często z tych małych, ale wydobywających nietypowe kamienie. Oferta krajowa jest wzbogacona o kamień z wielu krajów Europy, a nawet Świata: Włochy, Belgia, Grecja, Macedonia, Niemcy, Ukraina, Afryka.

Posiadamy własną bazę transportową i korzystamy również z firm spedycyjnych i kurierskich, dzięki czemu możemy dostarczyć nasz towar w każde miejsce wskazane przez klienta.

Serdecznie zapraszamy na NASZE pozostałe aukcje w serwisie allegro w których znajdziesz SZEROKI ASORTYMENT DO OGRODU I DOMU

Prowadzimy również sprzedaż STACJONARNĄ! Zastrzegamy prawo do możliwości wydłużenia zamówienia jeśli chwilowo zabraknie towaru.                                                                    Zostaną o tym fakcie Państwo natychmiast poinformowani.