zoom_in
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

HIT Dekoracja Kamień BIANCO Szklany Biały Ozdoba

36,99 zł
Brutto
Ilość

  • 14 dniowy zwrot towaru 14 dniowy zwrot towaru
  • Szybka realizacja zamówień w 24h Szybka realizacja zamówień w 24h
  • Bezpieczne zakupy dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczne zakupy dzięki certyfikatowi SSL
  • Błyskawiczne zakupy dzięki PayU Błyskawiczne zakupy dzięki PayU

Przedmiotem aukcji jest:

Kamień ozdobny QUARZO BIANCO

Przepiękny kamień imitujący bryłę szkła. Idealny jako dekoracja w domu. Terrarium i akwarium jako kryjówka dla małych mieszkańców. Sprawdzi się również jako ozdoba w każdym ogrodzie.

Waga: 5 KG

Typ: bryła

Barwa: szklana  (biała z odcieniami różu)

Wymiary: 150x150x150 (+/- 30 mm)

Każdy kamień ma swój unikalny rozmiar i wagę.

Zdjęcie podglądowe, zastrzegamy sobie możliwość wysyłki kamienia z innym wzorem lub w zbliżonej gramaturze.

Zdjęcia podglądowe:

W naszej ofercie znajdują się kamienie ogrodowe i dekoracyjne ( grysy, bryły i monoility, otoczaki, łupki, gnejsy), kamienie budowlane ( kostka granitowa, palisady, obrzeża granitowe, płytki granitowe, piasek), rośliny, drzewa i krzewy owocowe, ziemia, kora, kwity, nasiona, gabiony, akcesoria ogrodowe, fontanny, ozdoby ogrodowe i wiele innych produktów.

Kamień, który posiadamy w swojej ofercie pochodzi z najlepszych polskich kopalni, często z tych małych, ale wydobywających nietypowe kamienie. Oferta krajowa jest wzbogacona o kamień z wielu krajów Europy, a nawet Świata: Włochy, Belgia, Grecja, Macedonia, Niemcy, Ukraina, Afryka.

Posiadamy własną bazę transportową i korzystamy również z firm spedycyjnych i kurierskich, dzięki czemu możemy dostarczyć nasz towar w każde miejsce wskazane przez klienta.

Serdecznie zapraszamy na NASZE pozostałe aukcje w serwisie allegro w których znajdziesz SZEROKI ASORTYMENT DO OGRODU I DOMU

Prowadzimy również sprzedaż STACJONARNĄ! Zastrzegamy prawo do możliwości wydłużenia zamówienia jeśli chwilowo zabraknie towaru.                                                                    Zostaną o tym fakcie Państwo natychmiast poinformowani.

Produkty powiązane