Oświetlenie

Zapewnij widoczność w ogrodzie po zmroku dzięki oświetleniu ogrodowemu. Nowoczesne zewnętrzne oświetlenie ogrodowe pozwoli Ci na ozdobienie przestrzeni wokół domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie oświetlenia domu.

Oświetlenie

Aktywne filtry

138,00 zł

Idealna ozdoba na trawnik, taras, podjazd czy w obrębie oczka wodnego. Oryginalny wygląd w połączeniu z energooszczędnym źródłem światła sprawiają, że lampa znajdzie szerokie zastosowanie podczas różnego rodzaju imprez oraz eventów.

389,00 zł

Idealna ozdoba na trawnik, taras, podjazd czy w obrębie oczka wodnego. Oryginalny wygląd w połączeniu z energooszczędnym źródłem światła sprawiają, że lampa znajdzie szerokie zastosowanie podczas różnego rodzaju imprez oraz eventów. Idealnie sprawdzi się w ogrodach będąc oryginalnym elementem dekoracyjnym.

189,00 zł

Oryginalny wygląd w połączeniu z energooszczędnym źródłem światła sprawiają, że lampa znajdzie szerokie zastosowanie podczas różnego rodzaju imprez oraz eventów. Idealnie sprawdzi się w ogrodach będąc oryginalnym elementem dekoracyjnym.

To najważniejszy element oświetlenia, jego barwa czy natężenie decyduje o tym jaki klimat stworzysz w swoim otoczeniu. Jeszcze do niedawna żarówki wynalezione przez Edisona były jedynym i powszechnie dostępnym źródłem światła, ale rozwój technologii sprawił, że obecnie w zasięgu ręki mamy rozwiązania ekologiczne, trwałe i atrakcyjne wizualnie.

Nasza oferta to bogaty zbiór inteligentnych i designerskich rozwiązań, które są w stanie stworzyć intrygujące oświetlenie każdego wnętrza. Nasze inteligentne rozwiązania pozwalają dostosować natężenie światła, porę i godzinę w ciągu całej doby. Pozwalają rzucić światło tam gdzie jest to potrzebne nadając otoczeniu więcej koloru czy podkreślając jego fakturę. Sam stwórz nastrój.