Pozostałe

Pozostałe

Aktywne filtry

17,50 zł

Szufelka do warzyw: narzędzie, które z pewnością ułatwi pracę w naszych ogrodach. Lekka i poręczna nie będzie zajmować zbyt dużo miejsca, można ją zatem schować praktycznie w każde miejsce.

Szufelka wyprodukowana w Polsce z materiałów najwyższej jakości.

53,00 zł

Wysokoelastyczna zaprawa klejowa C2TE S1 Zaprawa przeznaczona jest do mocowania wszelkiego rodzaju okładzin ściennych i podłogowych (gresowych, ceramicznych, kamiennych, klinkierowych, betonowych) w tym płytek o dużych formatach (oprócz marmuru)

1,44 zł

Agrotkaniny czarne antychwastowe zwane też matami ogrodowymi lub matami ściółkującymi są skutecznym rozwiązaniem podnoszącym efektywność produkcji owoców w sadach i na plantacjach krzewów owocowych. Doskonale sprawdzają się w uprawie  truskawek oraz roślin warzywnych. Z powodzeniem stosowane są również w zagospodarowywaniu przydomowych ogrodów i terenów zielonych. Prezentowana agrotkanina jest wyrobem naszych sprawdzonych dostawców zagranicznych. Producent od wielu lat dba o jakość i ciągłe ulepszanie parametrów technicznych oferowanych agrotkanin zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.

Podana Cena za: 1mb