Kamienie

W naszej ofercie dostępne są: piękne kamienie ogrodowe i dekoracyjne: grysy bryły i monolity otoczaki łupki gnejsy kamienie budowlane kostka granitowa palisady obrzeża granitowe płytki granitowe piasek Oferujemy również rośliny, drzewa i krzewy owocowe, ziemię, korę kamienną, kwiaty, keramzyt ogrodniczy, nasiona, gabiony, akcesoria ogrodowe, fontanny, ozdoby ogrodowe i wiele innych produktów.

Kamienie

Jest 209 produktów.

Pokazano 1-48 z 209 pozycji

Aktywne filtry

19,00 zł

Włoski kamień dekoracyjny. Pokryty specjalną warstwą ochronną zapobiegającą nasiąkaniu.

Idealne do terrarium o wystroju kamiennym i skalistym, tworząc piękne tła, kryjówki, podłoża. Sprawdzi się również jako dekoracja wnętrza domu.

10,00 zł

Kora Kamienna to niezwykle efektowny i praktyczny materiał do dekoracji ogrodów. Stanowi on pewne podobieństwo i alternatywę dla popularnej kory drzew, ale przewyższa ją pod wieloma względami: estetycznymi, jakościowymi a przede wszystkim funkcjonalnymi i praktycznymi.

80,00 zł

Kamienna szpilka z norweskiego granitu w kolorze szaro zielonym, która znajdzie swoje zastosowanie przy dekoracji każdego ogrodu.

 Posiada podciętą podstawę, która umożliwia stabilne umiejscowienie.

Każda szpilka ma swój indywidualny kształt. 

Na aukcji sprzedawany jest monolit o wysokości 200-300 mm

10,00 zł

Jest kamieniem niezwykle dekoracyjnym z rodziny łupków, ciemno grafitowy z lekko satynowym połyskiem. Nadaje nowoczesny styl każdemu otoczeniu sprawi że każda aranżacja z jego udziałem będzie niebanalna i dominująca nad całością. Pięknie wygląda na rabatach, ogrodach.

Szkło ozdobne o barwie czerwonej z elecementami złota, znajdzie idealne zastosowanie w donicach i ogrodzeniach gabionowych. Uzyska efektowny wygląd, gdy zostanie podświetlony diodami LED. Świetnie nadaje się jako ozdoba otoczenia domu, występuje w formie nieregularnych bryłek. Aranżacje przy jego wykorzystaniu sprawiają, że przestrzeń wygląda oryginalnie i niezwykle estetycznie.

Kamienie dekoracyjne do ogrodu - jak kupować, by nie przesadzić?

Wybierając kamienie dekoracyjne do swojego ogrodu powinieneś mieć na uwadze fakt, że to nimi wypełnisz przestrzenie niezagospodarowane przez rośliny. Mogą uzupełniać aranżacje lub być w ich centrum. Z drugiej strony, jeśli decydujesz się na poszarpane krawędzie monolitów, nie wybieraj otoczaków, chyba , że Twój ogród jest olbrzymi i nie będzie widać kontrastu. Najczęstszym błędem przy zakupie jest zróżnicowany kolor wybieranego grysu. Przyczyn jest kilka np. nieprzemyślany zakup, brak oczekiwanego koloru w sprzedaży. Jeśli jesteś w takiej sytuacji - przemieszaj zakupiony kamień lub ułóż go na powierzchni o określonym kształcie, by stworzył jakiś geometryczny wzór.