Łupki

Łupki są skałami osadowymi lub metamorficznymi o budowie warstwowej i posiadają dużą łupkowość. W ostatnim czasie niezwykle popularnym materiałem wykorzystywanym do wykończenia wnętrz i elewacji stał się łupek kamienny. Ma on wiele zalet i daje mnóstwo możliwości zarówno użytkowych, jak i dekoracyjnych. W naszej ofercie przygotowanej dla Państwa dostępne są wysokiej klasy łupki kamienne. Oferowany przez nas jako kamień elewacyjny i kamień dekoracyjny łupek kamienny charakteryzuje się najwyższą jakością, a także bogatą gamą kolorystyczną i wzorniczą. Dzięki temu, że jest odporny na ścieranie i działanie warunków atmosferycznych stanowi idealny materiał do zastosowania w budownictwie. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz, jak również w wykończeniach domu, balkonu, tarasu i ogrodu. Można go zastosować do wszystkich rodzajów powierzchni i typów pomieszczeń.

Łupki

Aktywne filtry

10,00 zł

Jest kamieniem niezwykle dekoracyjnym z rodziny łupków, ciemno grafitowy z lekko satynowym połyskiem. Nadaje nowoczesny styl każdemu otoczeniu sprawi że każda aranżacja z jego udziałem będzie niebanalna i dominująca nad całością. Pięknie wygląda na rabatach, ogrodach.

48,00 zł

Dekoracyjne kamienie ogrodowe. Obszar wokół domu i ogrodu zaaranżowany kamieniem sprawi że każdy wzrok będzie skierowany na Twój ogród. Prawdziwie czarujący wpływ naturalistyczny. W rzeczywistości ten rodzaj materiału ma właściwości estetyczne, które sprawiają, że jest lepszy od innych produktów: kamieni o światowym pochodzeniu, rzadkich i unikalnych elementów pod względem kształtu i kolorów, nadających się do dekoracji ogrodów.