

Duża bo aż 70 cm średnicy misa paleniska ogrodowego Haiti pozwoli na rozpalenie bardzo dużego ogniska. Głęboka misa paleniska sprawia, że palone w nim drewno nie rozprzestrzenia się nawet podczas silnego wiatru. Doskonale sprawdza się w zestawieniu z grillem ogniskowym lub kociołkiem węgierskim wiszącym na trójnogu. Jako producent oferujemy ten towar w najlepszej cenie na rynku.
Palenisko ogrodowe Haiti 70cm - latem idealnie posłuży Ci jako niezbędny atrybut grillowy, a w chłodniejsze dni ogrzeje Ciebie i Twoich bliskich podczas wieczornych spotkań w ogrodzie czy na tarasie. Dzięki rączką zamontowanym po obu stronach palenisko można łatwo przenieść w dowolne miejsce i rozpalić ogień w każdym miejscu i na każdym podłożu, gdzie akurat jest potrzeba.
Dane techniczne:
Średnica misy paleniska: 70cm
Grubość misy paleniska: 2,0mm
Wysokość całkowita: 30cm
Szerokość całkowita: 78cm
Waga produktu: ok. 18kg
Opis produktu:
Palenisko ogrodowe Haiti posiada dużą 70cm średnicy misę, pozwala ona na rozpalenie sporego ogniska i ugoszczenie przy nim dużej ilości gości. Palenisko można wykorzystać na wiele sposobów, na przykład łącząc je z grillem ogniskowym na trójnogu, lub kociołkiem węgierskim. Masywne trzy nogi sprawiają, że palenisko nie chwieje się tak jak spotykane w marketach tanie chińskie podobne wyroby. Całość konstrukcji jest bardzo stabilna i mocna, wszystkie element zostały zespawane ze sobą tworząc niesamowicie solidny produkt. Paleniska wykonane są z surowej stali, mogą różnić się lekko kolorem od przedstawionych na zdjęciach. Jest to naturalne w przypadku stali i nie wpływa to negatywnie na wytrzymałość produktu. Głęboka misa paleniska sprawia, że palone w nim drewno nie rozprzestrzenia się nawet podczas silnego wiatru. Dzięki rączką zamontowanym po obu stronach palenisko można łatwo przenieść w dowolne miejsce i rozpalić ogień w każdym miejscu i na każdym podłożu, gdzie akurat jest potrzeba.