TOWAR DO KUPIENIA NA WWW.STONESGARDEN.PL

Świeca Ogrodowa Antykomarowa Citronella
  • Świeca Ogrodowa Antykomarowa Citronella

Świeca Ogrodowa Antykomarowa

15,00 zł
Brutto

Świeca ogrodowa to niezwykła pochodnia, która dzięki nastrojowemu płomieniowi wprowadza wyjątkową atmosferę podczas wieczornych spotkań towarzyskich, np. przy grillu. CYTRYNOWA WOŃ ZAPEWNI SPOKOJNY WIECZÓR

WYJĄTKOWA ATMOSFERA PODCZAS GRILLOWANIA

Świeca ogrodowa to niezwykła pochodnia, która dzięki nastrojowemu płomieniowi wprowadza wyjątkową atmosferę podczas wieczornych spotkań towarzyskich, np. przy grillu. Jest to produkt na każdą porę roku – idealnie sprawdza się także zimą na kuligach, w czasie zabaw sylwestrowych na świeżym powietrzu, jak również jako paliwo do kominka.

Instrukcja obsługi:

Świecę ogrodową umieść na równej, niepalnej powierzchni, co najmniej 2 metry od jakichkolwiek materiałów łatwopalnych. Ustaw świecę pionowo, tak aby otwór z knotem znajdował się w dolnej części świecy. Po podpaleniu knota zaczekaj co najmniej 10 minut, aż płomień świecy rozpali się na odpowiednią wysokość (ok. 20 cm). W początkowej fazie rozpalania świeca może dymić. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych i zgaśnięcia, należy wrzucić rozpaloną zapałkę do środka świecy, aby ponownie wzniecić ogień.

Świeca ogrodowa jest produktem jednorazowego użytku.

Informacje techniczne:

 Świeca wykonana jest z suchego drewna sosnowego.

Wysokość: ok. 20 cm

Średnica: ok. 15 cm

Czas palenia: 1,5-2h

CYTRYNOWA WOŃ

ZAPEWNI SPOKOJNY WIECZÓR

integracja0000000000000000000090
Nowy produkt