Stone Garden – wszystko do ogrodu

Centrum ogrodowe Stone Garden zlokalizowane jest w Źródłach – miejscowości w województwie śląskim, pomiędzy Wrocławiem a Środą Śląską.

Nasze doświadczenie zdobyte podczas urządzania własnego ogrodu oraz fascynacja kamieniem zaowocowały stworzeniem centrum kamienia Stone Garden. Naszym priorytetem było sprostanie oczekiwaniom Klientów i zapotrzebowaniu rynkowemu oraz stworzenie rozbudowanej oferty, pozwalającej na dokonanie kompleksowych zakupów w jednym miejscu.

Dzięki produktom dostępnym w naszym centrum ogrodowym możliwe jest wyposażenie zarówno ogrodu, jak też mieszkania czy posesji.

Oferta centrum kamienia Stone Garden

W naszej ofercie dostępne są:

piękne kamienie ogrodowe i dekoracyjne: grysy bryły i monolity otoczaki łupki gnejsy kamienie budowlane kostka granitowa palisady obrzeża granitowe płytki granitowe piasek

Oferujemy również rośliny, drzewa i krzewy owocowe, ziemię, korę kamienną, kwiaty, keramzyt ogrodniczy, nasiona, gabiony, akcesoria ogrodowe, fontanny, ozdoby ogrodowe i wiele innych produktów. Kamień, który posiadamy w swojej ofercie sprowadzany jest z najlepszych polskich kopalni, często z tych małych, ale wydobywających nietypowe kamienie dekoracyjne.

Oferta krajowa jest wzbogacona o kamień z innych krajów Europy: Włochy, Belgia, Grecja, Macedonia, Niemcy, Ukraina, a nawet innych kontynentów: Afryka. Posiadamy własną bazę transportową i korzystamy również z firm spedycyjnych i kurierskich, dzięki czemu możemy dostarczyć nasz towar w każde miejsce wskazane przez klienta.

Najważniejszy jest dla nas klient – dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Fachowe doradztwo i kompleksowa obsługa jest naszą dewizą.

Wszystkie produkty widoczne na portalu internetowym, posiadamy także w ofercie hurtowej, którą kierujemy do sklepów zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Oferujemy towar wysokiej jakości, przejrzyste i dogodne warunki współpracy oraz korzystne rabaty dla Klientów hurtowych.

Wszelkich informacji na temat oferty hurtowej (cen, rabatów, warunków współpracy) i asortymentu udzielamy pod adresem email: e-mail: biuro@stonegarden.com.pl

Kontakt:

tel.: 71 78 68 707

mobile: +48 885 561 868

mobile: +48 785 882 786

e-mail: biuro@stonegarden.com.pl

Manager Produktu:

Wojciech Bieliński

mobile: +48 885 854 219