Do ogrodu

U nas zawsze znajdziesz bogatą ofertę na dodatki do ogrodu. Szeroki wybór akcesoriów ogrodowych. drobne narzędzia, doniczki, szklarnie ogrodowe i pokrowce. Akcesoria do pielęgnacji ogrodu.

Do ogrodu

Aktywne filtry

159,00 zł

Gabiony to nowoczesne formy przeznaczone do zastosowania w aranżacji małych ogródkach przydomowych, posesjach, przestrzeniach publicznych. Wielofunkcyjność koszy, ich duża rozpiętość techniczna oraz łatwość instalacji, wymagająca jedynie przygotowania podłoża i montażu – to najważniejsze cechy tego rozwiązania.

189,00 zł

Oryginalny wygląd w połączeniu z energooszczędnym źródłem światła sprawiają, że lampa znajdzie szerokie zastosowanie podczas różnego rodzaju imprez oraz eventów. Idealnie sprawdzi się w ogrodach będąc oryginalnym elementem dekoracyjnym.

12,00 zł

Szwedzki ogień to wygodna w użyciu polowa kuchenka. Dzięki specjalnym nacięciom pieniek pali się od środka jak naturalne ognisko przez około godzinę. Foliowe opakowanie umożliwia łatwy transport i przenoszenie. Szwedzki ogień to idealne rozwiązanie dla osób spędzających czas nad jeziorem, na plaży, działce, a także dla wędkarzy i miłośników off-roadu oraz bushcraftingu, chcących zagotować wodę lub podgrzać posiłek. Jeśli wybierasz się poza miasto, weź ze sobą Woodsona.

12,00 zł

Świeca ogrodowa to niezwykła pochodnia, która dzięki nastrojowemu płomieniowi wprowadza wyjątkową atmosferę podczas wieczornych spotkań towarzyskich, np. przy grillu. Jest to produkt na każdą porę roku – idealnie sprawdza się także zimą na kuligach, w czasie zabaw sylwestrowych na świeżym powietrzu, jak również jako paliwo do kominka.

4,00 zł

Eko-ognisko® SURVIVAL jest najbardziej praktyczną wersją naszej rozpałki. Specjalny sposób pakowania sprawia, że zajmuje minimalną przestrzeń w plecaku lub kieszeni, a w razie potrzeby jest bardzo łatwe do złożenia. Jeśli lubisz spacery, wycieczki w nieznane, wypady off-roadowe, imprezy survivalowe, bądź wędkowanie, eko-ognisko® SURVIVAL jest najlepszym sposobem na szybkie rozpalenie ogniska, ogrzanie się, a nawet podgrzanie czegoś do jedzenia.

17,50 zł

Szufelka do warzyw: narzędzie, które z pewnością ułatwi pracę w naszych ogrodach. Lekka i poręczna nie będzie zajmować zbyt dużo miejsca, można ją zatem schować praktycznie w każde miejsce.

Szufelka wyprodukowana w Polsce z materiałów najwyższej jakości.

Kamienie ozdobne półszlachetne i akcesoria ogrodowe.

Kamienie ozdobne – wydaje się, że to niepozorny drobiazg, ale jednak potrafi bardzo dużo zmienić w Twoim ogródku. Pokrywając określone powierzchnie w swoim ogródku drobnymi lub większymi kamieniami dekoracyjnymi o różnorodnej barwie możesz podkreślić i wyróżnić pewne niepowtarzalne elementy Twojej posesji.

Dopełnieniem wszystkiego są akcesoria ogrodowe. To tu znajdziesz wszelkiego rodzaju donice, sprzęt ogrodowy, czy specjalnie wyselekcjonowane podłoża pod nasze rośliny i aranżacje.

W naszej ofercie dostępne są akcesoria ogrodowe w wielu kolorach oraz interesujących kształtach. Tak zróżnicowany asortyment pozwoli stworzyć ogrody w różnym stylu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.