Otoczaki

Otoczak to fragment minerału lub skały o rozmiarach frakcji żwirowej, wygładzony i zaokrąglony przez działanie wody. Podczas takiej obróbki następuje ujednolicenie jego kształtu oraz zmniejszenie wielkości. Otoczaki powstają najczęściej na bazie kwarcytów i piaskowców. Biorąc pod uwagę ich nietypowy i efektowny wygląd otoczaki mają bardzo szerokie zastosowanie jako materiał dekoracyjny i ogrodowy. Idealnie pasują do naszych przydomowych ogrodów, parków czy reprezentacyjnych skwerów. Podkreślają aranżację ogrodu stanowiąc estetyczny detal, który przyciąga uwagę.

Otoczaki

Aktywne filtry

2,80 zł

Jest kamieniem niezwykle dekoracyjnym z rodziny otoczaków, kolor zieleni przeplatany z szarością i lekko satynowym połyskiem. Nadaje nowoczesny styl każdemu otoczeniu sprawi że każda aranżacja z jego udziałem będzie niebanalna i dominująca nad całością. Pięknie wygląda na dnie akwarium. Szczególnie prezentuje się po impregnacji, która uwypukla naturalne pręgi występujące w kamieniu. Każda bryła jest unikalna, pozwala to na zaaranżowanie widowiskowych dekoracji, skalniaków czy oczek wodnych. Niezwykle elegancko wygląda jako wypełnienie koszów gabionowych.

7,50 zł

Otoczak, dzięki swojej charakterystycznej strukturze i szaro – brązowej, lekko połyskującej barwie, to idealny materiał, który niezwykle dobrze komponuje się z naturalnymi, ogrodowymi elementami, w szczególności drewnem i wszelkiego rodzaju gatunkami roślin.

19,00 zł

Kamień o barwie niebieskiej z delikatnie szarymi przebarwieniami. Przepięknie mieni się w słońcu. W tym sezonie absolutny numer jeden w architekturze ogrodowej. Idealnie komponuje się w alejkach ogrodowych, skalniakach i oczkach wodnych. Idealny do zastosowania jako podłoże w akwarium.

2,98 zł

Jest kamieniem niezwykle dekoracyjnym z rodziny otoczaków, kolor tęczy z lekko satynowym połyskiem. Nadaje nowoczesny styl każdemu otoczeniu sprawi że każda aranżacja z jego udziałem będzie niebanalna i dominująca nad całością. Pięknie wygląda na dnie akwarium. Szczególnie prezentuje się po impregnacji, która uwypukla naturalne pręgi występujące w kamieniu.

29,00 zł

Jest kamieniem niezwykle dekoracyjnym z rodziny otoczaków, kolor tęczy z lekko satynowym połyskiem. Nadaje nowoczesny styl każdemu otoczeniu sprawi że każda aranżacja z jego udziałem będzie niebanalna i dominująca nad całością. Pięknie wygląda na dnie akwarium. Szczególnie ładnie wygląda po impregnacji, która uwypukla naturalne pręgi występujące w kamieniu.

19,00 zł

Włoski kamień dekoracyjny. Pokryty specjalną warstwą ochronną zapobiegającą nasiąkaniu.

Idealne do terrarium o wystroju kamiennym i skalistym, tworząc piękne tła, kryjówki, podłoża. Sprawdzi się również jako dekoracja wnętrza domu.

19,00 zł

Włoski kamień dekoracyjny. Pokryty specjalną warstwą ochronną zapobiegającą nasiąkaniu.

Idealne do terrarium o wystroju kamiennym i skalistym, tworząc piękne tła, kryjówki, podłoża. Sprawdzi się również jako dekoracja wnętrza domu.