Kamienie

W naszej ofercie dostępne są: piękne kamienie ogrodowe i dekoracyjne: grysy bryły i monolity otoczaki łupki gnejsy kamienie budowlane kostka granitowa palisady obrzeża granitowe płytki granitowe piasek Oferujemy również rośliny, drzewa i krzewy owocowe, ziemię, korę kamienną, kwiaty, keramzyt ogrodniczy, nasiona, gabiony, akcesoria ogrodowe, fontanny, ozdoby ogrodowe i wiele innych produktów.

Podkategorie

 • Otoczaki

  Otoczak to fragment minerału lub skały o rozmiarach frakcji żwirowej, wygładzony i zaokrąglony przez działanie wody. Podczas takiej obróbki następuje ujednolicenie jego kształtu oraz zmniejszenie wielkości. Otoczaki powstają najczęściej na bazie kwarcytów i piaskowców. Biorąc pod uwagę ich nietypowy i efektowny wygląd otoczaki mają bardzo szerokie zastosowanie jako materiał dekoracyjny i ogrodowy. Idealnie pasują do naszych przydomowych ogrodów, parków czy reprezentacyjnych skwerów. Podkreślają aranżację ogrodu stanowiąc estetyczny detal, który przyciąga uwagę.

 • Wodotryski

  Fontanny ogrodowe z kamienia prezentują się bardzo naturalnie i pozwalają wodę w ogrodowej aranżacji wprowadzić w ruch. Kamień, jako materiał naturalny, dobrze wkomponuje się niemal w każde oczko wodne czy inny fragment ogrodu, w którym chcemy mieć pluskającą wodę, a przy tym jest bardzo trwały.

 • Łupki

  Łupki są skałami osadowymi lub metamorficznymi o budowie warstwowej i posiadają dużą łupkowość. W ostatnim czasie niezwykle popularnym materiałem wykorzystywanym do wykończenia wnętrz i elewacji stał się łupek kamienny. Ma on wiele zalet i daje mnóstwo możliwości zarówno użytkowych, jak i dekoracyjnych. W naszej ofercie przygotowanej dla Państwa dostępne są wysokiej klasy łupki kamienne. Oferowany przez nas jako kamień elewacyjny i kamień dekoracyjny łupek kamienny charakteryzuje się najwyższą jakością, a także bogatą gamą kolorystyczną i wzorniczą. Dzięki temu, że jest odporny na ścieranie i działanie warunków atmosferycznych stanowi idealny materiał do zastosowania w budownictwie. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz, jak również w wykończeniach domu, balkonu, tarasu i ogrodu. Można go zastosować do wszystkich rodzajów powierzchni i typów pomieszczeń.

 • Kamienie ozdobne

  Kamienie ozdobne – wydaje się, że to niepozorny drobiazg, ale jednak potrafi bardzo dużo zmienić w Twoim ogródku. Pokrywając określone powierzchnie w swoim ogródku drobnymi lub większymi kamieniami dekoracyjnymi o różnorodnej barwie możesz podkreślić i wyróżnić pewne niepowtarzalne elementy Twojej posesji. W naszej ofercie dostępne są kamienie w wielu kolorach oraz interesujących kształtach. Tak zróżnicowany asortyment pozwoli stworzyć ogrody w różnym stylu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 • Kamień akwarystyczny

  Kamień akwarystyczny AQUASTONE to Otoczak pokryty rodzajem lakieru/żywicy dzięki czemu nie jest nasiąkliwy. Kamień nie wpływa na parametry wody! Idealny do akwariów o wystroju kamiennym i skalistym, tworząc piękne tła, kryjówki, podłoża.

 • Grysy

  Grysy i żwiry są to kruszywa łamane lub kruszone naturalnego pochodzenia. Powstają w wyniku rozdrobnienia naturalnego lub mechanicznego na mniejsze elementy. Charakteryzują się niedużą wielkością poszczególnych elementów oraz nieregularnością kształtów. Im drobniejsze, tym bardziej mogą być nieregularne, natomiast większe frakcje odznaczają się większą powtarzalnością formy. Zastosowanie grysu Grys wykorzystywany jest najczęściej w budownictwie jako baza pod budowę dróg. Bardzo popularne jest wysypywanie nim rabatek ogrodowych, opasek wokół drzew, ścieżek i skalniaków. Grys charakteryzuje się niską nasiąkliwością oraz dużą odpornością na działanie niskich i wysokich temperatur.

 • Bryły ogrodowe

  Monolity czyli bryły ogrodowe Bryły ogrodowe nazywane również monolitami posiadają bardzo szerokie zastosowanie w naszych ogrodach i podkreślają ich niepowtarzalny charakter. Powstają z różnorodnych skał, dzięki czemu posiadają nietypowe kolory i kształty. Zaliczane są do dużych kamieni ozdobnych. Idealnie prezentują się w sąsiedztwie oczek wodnych, skalniaków, rabatek oraz doskonale współgrają z innymi kamieniami dekoracyjnymi dostępnymi w naszej ofercie. Zastosowanie monolitów, nieregularnych bryłek i skał: – do aranżacji ogrodowych – do obkładania oczek wodnych i kaskad – do ogródków skalnych

 • Pearl Stone

  Włoski kamień dekoracyjny. Pokryty specjalną warstwą ochronną zapobiegającą nasiąkaniu. Idealny do wystroju wnętrza, dekoracji najróżniejszych miejsc, terrarium o wystroju kamiennym i skalistym, tworząc piękne tła, kryjówki, podłoża. Sprawdzi się również jako dekoracja ogrodu.

 • Żwiry

  Żwir może być pochodzenia morskiego, rzecznego, jeziornego, polodowcowego. Idealnie nadaje się do drenażu oraz dekoracji ogrodów, zalicza się do skał osadowych okruchowych, ponieważ zbudowane są z drobnych okruchów, które oddzieliły się od innych skał. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 • Szkło

  Szkło dekoracyjne do ogrodu to doskonałe uzupełnienie aranżacji. Zróżnicowana kolorystyka oraz nieregularne kształty, tworzących ją drobnych elementów, wprowadzą do każdego ogrodu urozmaicenie oraz nutkę elegancji. Przy pomocy delikatnego oświetlenia można usyskać szczególnie wieczorami ciekawy efekt który zaskoczy wszystkich.

 • Kruszywa
 • Kora

  Gnejs, dzięki charakterystycznej strukturze i szaro–brązowej i lekko połyskującej barwie, to idealny materiał, który niezwykle dobrze komponuje się z naturalnymi, ogrodowymi elementami, w szczególności drewnem i wszelkiego rodzaju gatunkami roślin. Ma różne zastosowania, dekorować można na wiele sposobów.

 • Pustaki Szklane

  Luksfery (Pustaki Szklane) - kształtki budowlane wykonane ze szkła, służące do wypełniania konstrukcji ściennych lub stropowych. Mogą być wykonane ze szkła przezroczystego lub barwionego, o powierzchni gładkiej lub wzorzystej. Posiada znaczną przepuszczalność światła, sięgającą ponad 60%. 

  Pustaki szklane muruje się podobnie jak cegły, bloczki czy pustaki, taką samą zaprawą. Zaleca się murowanie ścianek z kształtek szklanych w sztywnej ramie np. z ceowników stalowych z zachowaniem szczeliny ok. 20 mm pomiędzy ramą a kształtkami. Szczelinę należy wypełnić materiałem ściśliwym (np. wełną mineralną), umożliwiając "pracę" elementu (szkło i metal ma różną rozszerzalność termiczną). 

 • Krany
 • Kostka
 • Betonowe drewno
 • Zeolit

Jest 153 produktów.

Pokazano 1-48 z 153 pozycji