Podłoże

Odpowiednie podłoże dostarcza wszelkich niezbędnych mikro i makroelementów, przez co pozytywnie wpływa na wzrost naszych roślin. Dzięki naszym produktom powierzchnia Twojego ogrodu będzie idealnie przystosowana do większości gatunków krzewów i kwiatów. Wybieraj z pośród dziesiątek produktów

Podkategorie

 • Keramzyt

  Keramzyt ma bardzo szerokie zastosowanie. Od budownictwa do ogrodu.Keramzyt zawiera minerały, w tym: illit, krzem, szczątki miki, szczątki kopalniane. To gustowna dekoracja we wnętrzach i na zewnątrz: zdobi donice, kwietniki czy tereny wystawowe.

 • Sól
 • Liaflor

  Kuleczki to czerwonobrązowe kruszywo ceramiczne (keramzytowe) do celów ogrodniczych, uprawowych i dekoracyjnych. Liaflor to gustowna dekoracja we wnętrzach i na zewnątrz: zdobi donice, kwietniki czy tereny wystawowe.

 • Ziemia

  Ziemia spełnia bardzo ważną rolę. To dzięki niej nasz ogród wygląda wspaniale, rośliny pną się ku górze.

 • Nawozy

  Zaraz po roślinach najważniejsze jest ich nawożenie. W naszej ofercie posiadamy produkty najwyższej jakości, nawozy które są niezbędne w każdym ogrodzie.

 • Pumeks

  Pumeks inaczej wulkaniczna skała magmowa. Produkt ten cechuje się dużą porowatością, trwałością i obojętnym pH. Jest doskonałym dodatkiem rozluźniającym podłoże. Ma zastosowanie głównie w uprawie storczyków i sukulentów, a także w uprawach hydroponicznych.

 • Wermikulit

  Wermikulit jest ilastym minerałem o dość skomplikowanym i zmiennym składzie chemicznym. Posiada barwę od żółtej, przez oliwkową do brązowej. Najczęściej ma postać płytek, połyskujących kryształków czy blaszkowatych skupień. W naturze występuje np. w RPA, Chinach, na Uralu, w Ameryce Południowej (w Brazylii i Argentynie), a także w USA oraz Australii.

 • Perlit

  Perlit znajduje zastosowanie w ogrodnictwie, uprawach szklarniowych oraz jako dodatek do podłoża. Wymieszany z glebą agroperlit wyraźnie ją spulchnia, poprawia uprawę roślin zapewniając napowietrzenie oraz odpowiednie nawodnienie podłoża. Jest to bardzo ważne ponieważ dzięki perlitowi korzenie otrzymują więcej tlenu, co znacznie wpływa na jakość uprawianych roślin.

 • Torf

  Torf ma powszechne zastosowanie jako wspaniałe i bogate podłoże dla prawie wszystkich roślin. Ich rozwojowi sprzyja nie tylko jego struktura ale także składniki zawarte w tym osadzie organicznym. Torf ma pochodzenie roślinne i powstaje w momencie, kiedy rośliny nie do końca ulegną rozkładowi.

 • Kora

  Kora stosowana jako ściółka do uprawy roślin w ogrodzie. Wygląda estetycznie, ale również izoluje glebę przed utratą wody, uwalnia do podłoża związki mineralne oraz chroni system korzeniowy roślin przed przemarzaniem w zimie. Kora sosnowa zapobiega rozprzestrzenianiu się chwastów, dzięki czemu ogród prezentuje się znakomicie.

 • Lawa

  Lawa idealny i optymalny dodatek do wszystkich typów podłoży i substratów. Lawa do bardzo dobry dodatek do drzewek bonsai i innych produktów roślinnych

Jest 52 produktów.

Pokazano 1-48 z 52 pozycji