Bryły ogrodowe

Monolity czyli bryły ogrodowe Bryły ogrodowe nazywane również monolitami posiadają bardzo szerokie zastosowanie w naszych ogrodach i podkreślają ich niepowtarzalny charakter. Powstają z różnorodnych skał, dzięki czemu posiadają nietypowe kolory i kształty. Zaliczane są do dużych kamieni ozdobnych. Idealnie prezentują się w sąsiedztwie oczek wodnych, skalniaków, rabatek oraz doskonale współgrają z innymi kamieniami dekoracyjnymi dostępnymi w naszej ofercie. Zastosowanie monolitów, nieregularnych bryłek i skał: – do aranżacji ogrodowych – do obkładania oczek wodnych i kaskad – do ogródków skalnych

Bryły ogrodowe

Aktywne filtry

80,00 zł

Kamienna szpilka z norweskiego granitu w kolorze szaro zielonym, która znajdzie swoje zastosowanie przy dekoracji każdego ogrodu.

 Posiada podciętą podstawę, która umożliwia stabilne umiejscowienie.

Każda szpilka ma swój indywidualny kształt. 

Na aukcji sprzedawany jest monolit o wysokości 200-300 mm

28,50 zł

Onyksy marmurowe zbudowane są z  głownie z węglanu wapnia. Odróżniającą cechą od reszty kamieni jest zdolność niektórych odmian do przepuszczania światła nawet przy grubości kilku cm. Są drobnoziarniste i mają spójną strukturę przez co można je bardzo dobrze wypolerować na lustrzany połysk.

48,00 zł
Było: 52,00 zł

Pień BDO Dziupla służy do wzbogacania terenów zielonych poprzez tworzenie atrakcyjnych donic i wykończeń wokół krzewów i kwiatów. Pień BDO Dziupla tworzy bardzo atrkacyjne wykończenie nie tylko dla roślin. Z powodzeniem można go użyć do podkreślenia wyglądu lamp i latarni. Mogą występować różne odcienie kolorystyczne płytki. Należy pamiętać, że jest to beton dekoracyjny i różnice w kolorach będą dodawać atrakcyjności.

18,99 zł

Kora Kamienna to niezwykle efektowny i praktyczny materiał do dekoracji ogrodów. Stanowi on pewne podobieństwo i alternatywę dla popularnej kory drzew, ale przewyższa ją pod wieloma względami: estetycznymi, jakościowymi a przede wszystkim funkcjonalnymi i praktycznymi.